Pintos.Kreativní studio.

O studiu Pintos

Na poli grafického designu působíme od roku 2005. Vizuální kultura není pro nás jenom pojem, ale možnost a cesta k přesnému předání informací. Se zákazníkem jsme připraveni k debatě a naslouchat jeho potřebám. Stáváme se tak rovnocenným členem týmu, díky čemuž jsme schopni využít potenciál, který daná zakázka skrývá. Hledáme neotřelé cesty, avšak nebráníme se i tradičnějšímu pojetí. Funkčnost je pro nás priorita. Spolupracujeme i s mnoha tvůrci napříč všemi obory, a hledáme tak pro svého zákazníka ideální řešení.

O nás

Milan Krištůfek (MgA.)

SENIOR GRAFIK
Grafické návrhy, vizuální komunikace, sazba.

Specializuje se na tištěná média. Přitahuje ho vůně tiskařských barev a v tiskárnách je jako doma. Jeho prioritou je funkčnost a čistota projevu. Nebrání se však experimetu a je neochvějným hledačem přesahů daného tématu. Jeho odborné umělecké vzdělání mu dává možnost se dobře orientovat na poli vizuální komunikace.

Ondřej Selner (Ph.D.)

JUNIOR GRAFIK
Návrhy, loga, vizuální identita.

Zaměřuje se na komplexní vizuální komunikaci značek, loga a individuální grafické návrhy z prostředí tištěných materiálů i digitálních platforem. Do svých návrhů se pokouší vnést ideu. Vytvoří logo, knihu, jednotlivý návrh i webové stránky. S humanitním vzděláním v oboru teorie literatury se nechává inspirovat napříč obory.


Co všechno zvládneme

Knižní sazba
Logo a brand identity
Návrh propagačních materiálů
Výběr materiálů
Komunikace s tiskárnou
Ostatní grafické práce

S kým jsme spolupracovali